15 Yıl Önce Temelleri Atılan Firmamız;

Kadrosundaki genç, dinamik ve uzman personeliyle, Muhtelif ebat ve göz aralığında helezon örgü teli,dikenli tel, kafes tel üretimi yapan fabrikasıyla, TSE standartlarında muhtelif uzunluk ve kalınlıklarda döküm yapılan beton direk sahasıyla, Çevre düzenlemesi ve komple tel çit uygulama ve taahhütleriye, Türkiye'nin her tarafında hizmet verebilecek kapasitesiyle, Kaliteli, titiz hizmetleri ve başarılarla dolu 15 yıllık geçmişiyle, Siz değerli müşterilerine her zaman daha iyi hizmetler verebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Kalite Politikamız

Bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de temel prensibimiz üretim ve hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmektir.

"Her müşteri yeni gelecek müşterinin öncüsüdür" bilincini taşımak ve bu bilinci her çalışanımıza benimsetmektir.. Birlikte çalışabilmek dileğiyle…


Misyon

Demre Metal olarak Misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak, çevreye duyarlı güvenli çalışma ortamları oluşturmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak yeni, hızlı ve doğru projeler geliştirmek ve gerçekleştirmektir. Dekoratif panel çit, Tel çit imalatları, Dikenli teller, Beton direkli tel çit, Beton çit direkleri, Boru direkli tel çit, Boru çit direkleri, Spor saha uygulamaları, Jiletli tel uygulamaları, Dekoratif çit teli, Ferforjeli çit kapıları, Ferforje uygulamaları ve Tel örme makinesi imalatı alanlarında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal hizmet sunmayı, uygun projelendirmeyi Misyon olarak benimsemiştir.


Vizyon

Demre Metal, sektöründe sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi benimseyen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Değişen ve gelişen şehir yaşamının gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve yaşam alanlarını estetik gereksinimler doğrultusunda korunaklı hale getirmek için, müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel bir çevre için hizmet vermekteyiz.